Elektrolitler İçeren Portakal ve Misket Limonu Aromalı İçecek Tozu

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum
171,10 TL

Stok
Stok Kodu : 121604 Marka : XS

Elektrolitler İçeren Portakal ve Misket Limonu Aromalı İçecek Tozu sanalgreen.com'da. Online olarak sipariş verebilirisiniz.

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

XS™ Elektrolitler İçeren İçecek Tozu karbonhidratların ve elektrolitlerin dengeli bir karışımını sağlayarak fiziksel aktivitenizde avantajlı durumda olmanıza yardımcı olur.


Bu ürünü neden seveceksiniz?

Doğru enerji gücü antrenman sırasında daha fazla dayanıklılık sağlar. XS™ Elektrolitler İçeren İçecek Tozu, sağladığı yavaş, orta hızda ve hızlı salınan karbonhidratlar ve beş temel elektrolitle vücudun su emilimini destekler. Bu da uzun süreli antrenmanlarda vücudun susuz kalmasının önlenmesine yardımcı olarak daha fazla dayanıklılık sağlar.  Uzun süre kalıcı, düzenli enerjiye ihtiyacınız olduğunda bir numaralı enerji içeceğiniz olarak tercih edebilirsiniz.

XS™ Elektrolitler İçeren İçecek Tozu’nu bu derece özel kılan portakal ve misket limonlu leziz narenciye aroması ile içeriğindeki performansı destekleyici Guarana, Maca Kökü ve Kersetin karışımıdır. Bu üç bitki Güney Amerika’da yetiştirilmekte olup, odaklanma ve konsantrasyonu artırmaya yardımcı olan doğal bileşikler içermektedir.
 

Faydalı ipuçları

  • Egzersiz boyunca ter ile yitirilen 5 temel elektroliti yerine koyar.   Elektrolit eksikliği kas kramplarına yol açabilir.
  • Karbonhidrat ve elektrolit içeren çözümümüz aynı zamanda antrenmanlar için enerji sağlayarak, uzun süreli dayanıklılık egzersizleri sırasında dayanıklılık performansının sürdürülmesine katkıda bulunur.
  • Zihinsel ve fiziksel gücün arttırılmasına yardımcı olarak antrenmanınızda gücünüzü uzun süre koruyabilmenizi sağlar. İçeriğindeki üç Güney Amerika kökenli bitki sayesinde odaklanma ve konsantrasyonun arttırılmasına yardımcı olabilir. Guarana tohumları kahve çekirdeğindeki kafeinin yaklaşık dört katı kafein içerir. Maca Kökü, yağ asitleri ve amino asitler gibi çeşitli besin ögeleri içeren tohumlu bir Peru bitkisidir. Ve Kersetin de domates, çilek ve brokoli gibi gıdalarda bulunan bir flavanoiddir.
  • Hipotonik içecek için 1 poşet ürünü 500ml, izotonik içecek için 400 ml suda eritin, spor ve antrenman aktivitelerinizde keyifle için.

Başlıca Özellikleri

  • Egzersiz esnasında ve sonrasında kullanmak için tasarlanmış, hızla eyleme geçen ve ferahlatan ürün sıvıları takviye eder ve yardımcı enerji desteği sağlar.
  • Güçlü bileşenler ve temel elektrolitler içerir.
  • En iyi sonuçlar diğer XS ürünleriyle birlikte kullanıldığında alınır.

Kullanım Şekli

Hipotonik içecek için 1 poşet ürünü 500 ml suda, izotonik içecek için 400 ml suda eritin. 

Fiziksel aktivite  esnasında veya sonrasında tüketin.  
Bir poşet 60 mg kafein içerir.

Ayrıca, dengeli ve çeşitlendirilmiş bir beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı genel önem taşır.

Hamile kadınlar ve çocuklar için uygun değildir.


İçindekiler

(1 Tek Kullanımlık Toz Paket İçin): Maltodekstrin, Dekstroz, Fruktoz, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Aroma Verici (Dogal Portakal Aroması ve Misket Limonu Aroması) (%3), Asitlik Düzenleyici (Tripotasyum Sitrat, Trisodyum Sitrat), Guarana (Paulinia cupana) (Çözünür Kuru Ekstraktı %24 kafein içerir), Ortofosforik Asitin Kalsiyum Tuzları, Tuz, Magnezyum Karbonat, Potasyum Klorür, Kalsiyum Karbonat, Palm Yagı, Lepidyum Kökü Tozu (Lepidium meyenii) (%0,12), Renklendirici (Karotenler [E160a]), Kuersetin (%0,045), Tatlandırıcı (Sukraloz [E955]), D Vitamini (Kolekalsiferol).


Besin Değeri

 Her 100 g Her 25 gramlık porsiyon 
Enerji (Kcal)359 kcal90 kcal
Enerji (kJ)1526 kJ382 kJ
Yağ
Hangi Doymuşların
0,5 g
< 0,1 g
0 g
21 g
Karbonhidratlar
Hangi Şekerlerin
85 g
43,5 g
21 g
11 g
Besinsel Lif0 g0 g
Protein< 0,1 g0 g
Tuz1,95 g0,50 g

 

  % BRD % BRD
Sodyum   0,91 g-0,23-
Potasyum1209 mg60302 mg15
Kalsiyum488 mg61122 mg15
Magnezyum227 mg6056 mg15
Vitamin D3 μg600,75 μg15

*BRD beslenme referans değeri


Menşe Ülke: Almanya

Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut