Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum

352,40 TL 305,00 TL

Stok
Stok Kodu : 121558 Marka : ARTISTRY

Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici sanalgreen.com'da. Online olarak sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?
Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendiriciyi Baz Seruma ekleyerek, içeriğindeki güçlü ve ileri teknolojilerle serumunuzu bütünüyle kişiselleştirin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünü azaltın.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

 • Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek üzere cildi pürüzsüzleştirir.
 • Kırışıklıklara karşı etkili bu güçlü serumun ince çizgilerin ve hatta derin kırışıklıkların görünürlüğünü hafiflettiği klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
 • Çizgileri Hafifletici Teknoloji etkili bir kırışıklık karşıtı bileşen yaratarak cilde enerji verir vedaha pürüzsüz, daha sağlıklı görünen bir cilt sağlar.

 

Neden Seveceksiniz

Zaman geçtikçe ince çizgiler ve kırışıklıklar konusunda endişelenmeniz son derece doğaldır. Kırışıklıklara karşı etkili bir arıyorsanız, Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici bu konuda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Baz Serumla birleştirdiğinizde elde edeceğiniz, etkinliği klinik deneylerle kanıtlanmış cilt serumu, kişiselleştirilebilen ve bütünsel bir cilt bakım programı kapsamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Siz de kullanmaya başladıktan sonra nispeten kısa bir süre zarfında ince çizgilerin ve hatta derin kırışıklıkların görünürlüğünde önemli ölçüde iyileşme deneyimleyebilirsiniz.

 

Sizin İçin Bilgiler

 • Serumun ince çizgilerin, kırışıklıkların ve hatta derin kırışıklıkların görünürlüğünün hafiflemesine yardımcı olduğu klinik deneylerle kanıtlanmıştır.
 • İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünü hafifletir ve düzgünleştirir**.
 • Daha genç, taze ve canlı görünen cilt ortaya çıkar.

*Tüketici algılaması araştırmasıyla desteklenmiştir (MarketVision Research Study 16-0875, n=173, yaş aralığı = 25–79; Ek 1)

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Grading (Klinik Derecelendirme) (Klinik Nemlendirme Araştırması) (Cantor Research Laboratories/İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, yaş aralığı = 30-62; Ek 4)


ARTISTRY™ Cilt Bakım ürünlerinin etkisini Dermasonik Cihaz ile arttırın.


Başlıca Özellikleri

 • Kırışıklıklara Karşı Konsantre Güçlendirici (Baz Serumla karıştırıldığında) Çizgileri Azaltıcı Teknoloji sayesinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünü hafifletir. Bir foto-biyo-reaktörün ürettiği yüksek seviyede etkili kırışıklıklara karşı etkili deniz yosunu bileşeni cildin destek ağını güçlendiripcilde enerji vererek, daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 • LifeSirt bu kırışıklıklar için serumun destekleyici bir bileşeni olup, doğal mersin bitkisinden elde edilen birbitkisel özdür.
 • Benzersiz ambalaj: Ambalajda inovasyon: Yeni Power Infused Technology, Konsantre Güçlendirici formüllerini korur ve bileşenlerin Baz Serumla karıştırılıncaya kadar taze kalmasını sağlar.
 • Parfümsüzdür
 • Hassas cilt dahil tüm cilt tipleri için uygundur
 • Alerji testlerinden geçirilmiştir
 • Dermatolojik testlerden geçirilmiştir
 • Komedojenik değildir

 

Kullanım Şekli

 • Konsantre Güçlendiriciler, yüksek seviyede konsantre olmaları nedeniyle mutlaka Baz Seruma karıştırılarak kullanılmalı, doğrudan cilde uygulanmamalıdır.
 • Baz Serum şişesinin kapağını çıkarın ve atın.
 • Konsantre Güçlendiriciyi nazik bir biçimde Baz Serum şişesine takın. İçeriği boşaltmak için yavaşça çevirin. Bileşenlerin seruma nüfuz edişlerini izleyin ve sesleri dinleyin!
 • Konsantre Güçlendiricileri (maksimum üç) Baz Seruma boşalttıktan sonra, pompayı takın. Yerine iyice oturması için çevirerek yerleştirin.
 • 60 saniye süreyle, bileşenler iyice karışana kadar çalkalayın.
 • Kişiselleştirilebilen serum artık kullanıma hazırdır.
 • Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve tonikledikten sonra, kişiselleştirilebilen serumdan temiz cilde 2 pompa sıkın ve yukarı yönde hareketlerle bütün yüze masaj yaparak uygulayın. İhtiyaç duyarsanız, üçüncü pompalamayı da ilgili bölgelere uygulayın. Göz kapaklarıyla doğrudan temastan kaçının. Ardından nemlendiricinizi uygulayın.

Not: Konsantre Güçlendiriciler Baz Serumla birleştirildiğinde her cilt sorunu için belirtilen klinik sonuçları sağlar. Aynı Konsantre Güçlendiriciden iki tane kullanmamanızı, Konsantre Güçlendiriciler arasından en fazla 3 farklı seçim yapmanızı öneririz.

 

Bileşenler

 • LifeSirt bu kırışıklıklar içinserumun destekleyici bir bileşeni olup, doğal mersin bitkisi özütünden elde edilmiştir.

INGREDIENTS/INGREDIENTES/SASTOJCI/İÇİNDEKİLER/COCTAB/СКЛАД/ҚҰРАМЫ: WATER/AQUA/AGUA/EAU, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POLYSTYRENE, CHLORPHENESIN, ALLANTOIN, METHYLPARABEN, MICA, HYDROLYZED MYRTUS COMMUNIS LEAF EXTRACT, JANIA RUBENS EXTRACT, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), C11-15 PARETH-40, C11-15 PARETH-7, IRON OXIDES (CI 77491), ETHYLHEXYLGLYCERIN, YELLOW 5 (CI 19140), RED 4 (CI 14700), POLOXAMER 331, TIN OXIDE

Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut