Kozmetik Fırça Seti - ARTISTRY

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum
308,50 TL

Stok
Stok Kodu : 268691 Marka : ARTISTRY

Kozmetik Fırça Seti - ARTISTRY sanalgreen.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?
 • ARTISTRY™ Kozmetik Fırça Seti size bir profesyonel gibi hızlı ve kolay makyaj için ihtiyacınız olan gerekli araçları sağlayacaktır.
 • Fırçalar komple bir makyaj uygulaması veya yolda makyaj tazelemek isteyen herkes için çeşitli ARTISTRY makyaj ürünleri ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
 • Fırçalar keçi/ at kılından veya yüksek kalite naylondan yapılmıştır:
  - Pudra ve Allık fırçası - keçi kılı
  - Sıvı fondöten fırçası ve Dudak fırçası - yüksek kalite naylon
  - Gölgeleme fırçaları - at kılı
  - 2 taraflı Kaş fırçası - yüksek kalite naylon
 • Yüz:
  - Pudra Fırçası  doğal  keçi kılından yapılmış fırça doğru miktarda sıkıştırılmış veya mükemmelleştirici toz pudranın yüze ve vücuda sürülmesini sağlayarak mükemmel bir son dokunuş gerçekleştirir.
  - Allık Fırçası kaliteli keçi kılından yapılmış klasik bir allık fırçası olarak yanaklara hızla ve kolayca mükemmel miktarda renk ekler.
  - Sıvı Fondöten Fırçası düz kenarlıdır ve farklı fondöten çeşitlerini düzgün ve dengeli şekilde uygulamak üzere tasarlanmıştır. Yüksek kalite naylondan yapılmış fırça doğal kıl fırçaya göre daha az sıvı ve krem ürün emerek kusursuz ve yüksek tanımlı uygulamalar sağlar.
 • Gözler:
  - Orta Boy Gölgeleme Fırçası kalın ve çok amaçlıdır. Yüksek kalite at kılından yapılmış fırçanın boyutu tüm göz kapağı üzerinde hızlı ve dengeli bir uygulama yapılmasını sağlar.  Krem kıvamında, mükemmelleştirici ve sıkıştırılmış toz farlarla kullanılabilir.
  - Küçük Boy Gölgeleme Fırçası Alt kirpik çizgisine, göz iç köşesine renk uygulamak veya göz kapağına hassas ölçülerde çoklu renk uygulamak için harikadır. Kaliteli at kılından yapılmış bu fırça en küçük kırışıklıkları kapatarak çizgileri örter ve yumuşatır.
  - Çift Uçlu Kaş Fırçası  yüksek kalite naylondan yapılmıştır ve kaşlara şekil vermek veya eyeliner, göz farı ve dip rötuşları için mükemmeldir.
 • Dudaklar:
  - Dudak Fırçası (muhafazalı). Bu yuvarlak, yoğun, yüksek kalite naylon fırça kontrollü ruj uygulamaları ve ruju yaymak için idealdir. Gün boyu makyaj tazelemek için mükemmel olan bu fırça kılları temiz tutan ve siz istediğinizde hazır olan koruyucu bir kapakla birlikte sunulmaktadır.

Fırçaları temizlemek için Genel Bakım Talimatı

 1. Fırçaları ılık suya tutarak makyaj kalıntılarını akıtın.
 2. Bir kaseyi ılık su ve az miktarda yumuşak sıvı sabun veya sıvı fırça temizleyicisi ile doldurun , fırçanızın ucunu hafifçe döndürün. Kalan makyaj kalıntılarını ve kirlerini parmaklarınızla fırçanın ucuna doğru sıvazlayın.
 3. Ilık suyla iyice durulayın ve gerekirse 1 ve 2'nci adımları tekrarlayın.
 4. Fazla nemi almak için kuru bir havlu kullanın. Bunu yaparken fırçaları eski konumuna getirin. 
 5. Kullanmadan önce iyice kuruması için fırçayı serin bir yerde bırakın.

Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut