Nemlendirici Konsantre Güçlendirici

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum

258,40 TL 230,00 TL

Stok
Stok Kodu : 121556 Marka : ARTISTRY

Nemlendirici Konsantre Güçlendirici sanalgreen.com'da. Online olarak sipariş verebilirsiniz.

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?
Cildinizin en önemli 3 sorununa tek bir serumla çözüm sağlayın.

1 serumda 3 serum gücüyle Artistry Signature Select™ Kişiselleştirilebilen Serum, güçlü NUTRIWAY™ bitkisel bileşenlerini ileri ARTISTRY™ cilt bakım teknolojileriyle birleştirerek, kendinize özgü cilt sorunlarınızı hedefler ve çözer.

Başlangıç Setini seçip, en fazla 2 Konsantre Güçlendirici daha ekleyerek kişiselleştirilebilen karışımınızı yaratın. Aşağıdakiler arasından seçiminizi yapın: Nemlendirici, Kırışıklıklara Karşı, Sıkılaştırıcı, Lekelere Karşı ve Aydınlatıcı.

Cildin nem bariyerinin korunmasına yardımcı olarak gün boyu nemli kalmasını sağlayan Nemlendirici Konsantre Güçlendirici ekleyerek serumunuzu gerçek anlamda kişiselleştirebilirsiniz.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Cildimin ihtiyaçlarına cevap veren doğru Konsantre Güçlendiricileri nasıl seçebilirim?

Ücretsiz ARTISTRY™ Virtual Beauty uygulamasını Google Play ya da App Store’dan indirin, ‘Cilt Bakımı’ seçeneğini seçin ve cildinizi analiz etmek üzere bir selfie çekin. Bu kullanımı kolay araç cildinizi güvenle değerlendirmenize yardımcı olacak, size özel cilt bakımı tavsiyeleri sunacaktır. Hemen şimdi deneyin!

 

Sizin İçin Ne Yapar

Baz Serumla karıştırıldığında:

 • Cildin nem bariyerinin yenilenmesine ve güçlendirilmesine yardımcı olur ve cilt için vazgeçilmez nitelik taşıyan nemlendirmeyi destekler.
 • Gün boyu nemlendirme*
 • Cildin esnek, yumuşak kalmasını ve sağlıklı görünmesini sağlar.
 • Cildin neminiçeşitli şekillerde destekler

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Moisturization Study (Klinik Nemlendirme Araştırması) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-004-17-ASC, n=35, yaş aralığı = 24-61; Ek 2).

 

Neden Seveceksiniz

Kuru cilt sizin için özellikle önemli bir cilt bakım konusu ise, Baz Seruma karıştıracağınız Nemlendirici Konsantre Güçlendiriciden çok memnun kalacaksınız. Bu konsantre, yüksek performanslı Nemlendirici Konsantre Güçlendirici cildinizi neredeyse anında nemlendirir. Daha da iyisi, nemi hapsederekgün boyu kalıcı sonuçlar sağlar.

*Baz Serumla karıştırıldığında

 

Sizin İçin Bilgiler

 • Cildin yumuşaklığında ve pürüzsüzlüğünde.önemli ölçüde artış*
 • Uygulamadan hemen sonra, nemlendirmede istatistiki açıdan kayda değer bir iyileşme**
 • Cildin gün boyu nemlendirilmiş kalması için nemi hapseder.**

*Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Grading (Klinik Derecelendirme) (Klinik Nemlendirme Araştırması) (Cantor Research Laboratories/İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-013-16-ASC-Clinical Grading, n=35, yaş aralığı = 30-62; Ek 4)

**Klinik çalışmalarla desteklenmiştir: Clinical Moisturization Study (Klinik Nemlendirme Araştırması) (İleri Görüntüleme ve Ölçüm Laboratuvarı Çalışması RPT-004-17-ASC, n=35, yaş aralığı = 24-61; Ek 2).


ARTISTRY™ Cilt Bakım ürünlerinin etkisini Dermasonik Cihaz ile arttırın.

Başlıca Özellikleri

 • Nemlendirici Konsantre Güçlendirici cildin nemini çeşitli şekillerde destekler. Yeni Hidro-Probiyotik Teknolojisi ARTISTRY™ cilt bakım koleksiyonuna sunulan yenilikçi bir özelliktir. Cildin nem bariyerini geliştirmek üzere cildin yüzeyindeki yararlı mikroflorayı iyileştirir.
 • Benzersiz ambalaj: Ambalajda inovasyon: Yeni Power Infused Technology, Konsantre Güçlendirici formüllerini korur ve bileşenlerin Baz Serumla karıştırılıncaya kadar taze kalmasını sağlar.
 • Parfümsüzdür
 • Hassas cilt dahil tüm cilt tipleri için uygundur
 • Alerji testlerinden geçirilmiştir
 • Dermatolojik testlerden geçirilmiştir
 • Komedojenik değildir

 

Kullanım Şekli

 • Konsantre Güçlendiriciler, yüksek seviyede konsantre olmaları nedeniyle mutlaka Baz Seruma karıştırılarak kullanılmalı, doğrudan cilde uygulanmamalıdır.
 • Baz Serum şişesinin kapağını çıkarın ve atın.
 • Konsantre Güçlendiriciyi nazik bir biçimde Baz Serum şişesine takın. İçeriği boşaltmak için yavaşça çevirin. Bileşenlerin seruma nüfuz edişlerini izleyin ve sesleri dinleyin!
 • Konsantre Güçlendiricileri (maksimum üç) Baz Seruma boşalttıktan sonra, pompayı takın. Yerine iyice oturması için çevirerek yerleştirin.
 • 60 saniye süreyle, bileşenler iyice karışana kadar çalkalayın.
 • Kişiselleştirilebilen serum artık kullanıma hazırdır.
 • Her sabah ve akşam cildinizi temizledikten ve tonikledikten sonra, kişiselleştirilebilen serumdan temiz cilde 2 pompa sıkın ve yukarı yönde hareketlerle bütün yüze masaj yaparak uygulayın. İhtiyaç duyarsanız, üçüncü pompalamayı da ilgili bölgelere uygulayın. Göz kapaklarıyla doğrudan temastan kaçının. Ardından nemlendiricinizi uygulayın.

Not: Konsantre Güçlendiriciler Baz Serumla birleştirildiğinde her cilt sorunu için belirtilen klinik sonuçları sağlar. Aynı Konsantre Güçlendiriciden iki tane kullanmamanızı, Konsantre Güçlendiriciler arasından en fazla 3 farklı seçim yapmanızı öneririz.

 

Bileşenler

 • ARTISTRY HYDRA-V™ Cilt Bakım Koleksiyonunda kullanılan temel bir bileşen olan Norveç Fiyort Suyu içerir.

INGREDIENTS/INGREDIENTES/SASTOJCI/İÇİNDEKİLER/COCTAB/СКЛАД/ҚҰРАМЫ: WATER/AQUA/AGUA/EAU, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE, MALTODEXTRIN, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CHLORPHENESIN, LACTOBACILLUS, METHYLPARABEN, RED 4 (CI 14700)

Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut