Baby Konsantre Sıvı Çamasır Deterjanı AMWAY HOME

1 Değerlendirme - Puan 5 0 Yorum
119,90 TL

Stok
Stok Kodu : 120536 Marka : AMWAY

SA8 sanalgreen.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Bu ürüne puan vermek ister misiniz ?

AMWAY HOME™ SA8™ Baby Konsantre Sıvı Çamasır Deterjan, yumuşatıcı etkili hassas cildi olan kişilerin giysilerini yıkamak için mükemmeldir ve lekeleri çıkarmakta üzerine yoktur.

 

Sizin İçin Ne Yapar

AMWAY HOME SA8 BABY KONSANTRE SIVI DETERJAN, YUMUŞATICI ETKİLİ

 • Hassas cildi olan insanların giysilerini yıkamak için formüle edilmiştir.
 • En inatçı lekelere ve sabitleşmiş kire karşı bile güçlüdür.
 • Kumaşlara ve renklere karşı naziktir.

 

Neden Seveceksiniz

Cildinize, giysilerinize ve çevreye nazik fakat ev bütçenizi zorlamayan bu ürünü kullanın. AMWAY HOME SA8™ BABY KONSANTRE SIVI DETERJAN, YUMUŞATICI ETKİLİ güçlü temizlik performansı sunar.

 • Zorlu lekelere karşı güçlüdür. .
 • Bir şişeyle 33 yıkama gerçekleştirir.
 • Düşük sıcaklıklarda (15°C) etkilidir.
 • Kumaşlara ve renklere karşı naziktir.

 

Sizin İçin Gerçekler

 • Formül doğal türevli bileşenler içerir.
 • Dermatolojik Kontrol altında test edilmiştir.
 • US EPA Safer Choice programına uygun olduğu saptanmıştır*

 

*   EPA/Safer Choice kabulü bu ürünün onayı değildir. Safer Choice etiketi Amway’in EPA’ya açıkladığı şekliyle ürün formülünün aynı tipten klasik ürünlere göre daha pozitif insan sağlığı ve çevresel özellikler taşıdığını belirtmektedir. EPA/Safer Choice ürünün kompozisyonu, bileşenleri ve özellikleri konusunda tamamen Amway’in dürüstlüğüne ve iyi niyetine güvenmektedir. EPA/Safer Choice bağımsız olarak kimyasal analiz yöntemiyle ürün formülündeki bileşenleri saptamadığı gibi Amway’in bileşenler dışındaki herhangi bir beyanını da değerlendirmemiştir. EPA/Safer Choice, Safer Choice Standardında belirtildiği üzere değerlendirmesini sadece ürünün insan sağlığı ve çevresel özelliklerine, mevcut bilgilere ve bilimsel anlayışa dayanarak yapmaktadır.


TEHLİKE Ciddi göz hasarına yol açar. Göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. GÖZLERLE TEMAS HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Kontak lens varsa ve çıkarması kolaysa çıkarın. Sürekli durulayın. Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. İçeriği/kabı sanayi yakma fabrikasında bertaraf edin. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Çocuklardan uzak tutun.


Başlıca Özellikleri

 • Enzim bileşimi sayesinde ürün en inatçı lekelerin ve sabitleşmiş kirlerin bile yok edilmesine yardım eder.
 • Ürün A.B.D. EPA Safer Product Standartlarını karşılamaktadır*
 • BIOQUEST FORMULA içeren bu ürün güçlü bir temizlik performansı sunar, konsantredir ve biyolojik olarak parçalanabilir.
 • İçinde aşağıdaki maddeler yoktur: fosfat, klor, EDTA, NTA, NPE.
   

*   EPA/Safer Choice kabulü bu ürününü onayı değildir. Safer Choice etiketi Amway’in EPA’ya açıkladığı şekliyle ürün formülünün aynı tipten klasik ürünlere göre daha pozitif insan sağlığı ve çevresel özellikler taşıdığını belirtmektedir. EPA/Safer Choice ürünün kompozisyonu, bileşenleri ve özellikleri konusunda tamamen Amway’in dürüstlüğüne ve iyi niyetine güvenmektedir. EPA/Safer Choice bağımsız olarak kimyasal analiz yöntemiyle ürün formülündeki bileşenleri saptamadığı gibi Amway’in bileşenler dışındaki herhangi bir beyanını da değerlendirmemiştir. EPA/Safer Choice, Safer Choice Standardında belirtildiği üzere değerlendirmesini sadece ürünün insan sağlığı ve çevresel özelliklerine, mevcut bilgilere ve bilimsel anlayışa dayanarak yapmaktadır.

 

Kullanım Şekli

Standart önerilen doz 30 ml

Makineyle Yıkama Dozajı:

4-5 kg Çamaşır için yumuşak suda 30 ml ürün kullanın; sert suda 40 ml ürün kullanın.

Elle Yıkama Dozajı:

Her 10 lt suya 5 ml ürün kullanın

Teknik Özellikler

TEHLİKE Ciddi göz hasarına neden olur Göz koruyucu/ yüz koruyucu kullanın GÖZLERLE TEMAS HALİNDE Birkaç dakika dikkatle suyla yıkayın. Varsa ve çıkarması kolaysa kontak lensleri çıkarın. Yıkamaya devam edin. Hemen ULUSAL ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru/hekimi arayın. İçeriği/kabı sanayi yakma fabrikasında bertaraf edin. Tıbbi tavsiye gerekiyorsa, ambalajı veya etiketi saklayın. Çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.
Henüz Yorum Yapılmamış.


0 Yorum Mevcut