TERLEMEYE NE İYİ GELİR?

TERLEMEYE NE İYİ GELİR?

Terlemeye ne iyi gelir; günümüzde oldukça üzerine araştırma yapılan sorudur. Kimileri terlemenin faydalı olduğunu söylerken kimleri de zararlı olduğunu söylemektedir. Sanal Green olarak terlemenin faydalı olduğunu ancak terleme sonrası oluşabilecek kötü koku ve giysilerde leke bırakmayı önlemenin yolu bulunması gerektiğini söyleyebiliriz. Gerek Roll-on deodarant gerekse Sprey deodorantlarında çok fazla seçenek sunulmaktadır. Kullanıcılarımızın dikkat etmesi gereken satın alınan ürünün, terletmeyi kol altında yer alan gözenekleri kapamadan önleyebilmesi ve leke bırakmaması olmalıdır. Amway G&H Roll-on ve sprey deodorantları terlemeye karşı faydalı ve doğal çözüm sunmaktadır. Sitemizde satışı bulunan Amway G&H Roll-on deodorant veya sprey deodorant kullanmaya başladığınızda diğer markalardan ayrılan özelliklerini fark edeceksiniz. Amway G&H deodorantlarının diğer marka deodorantlarından ayrılan özellikleri; 

-Banyo sonrası tamamen kurulamış olduğunuz kol altınıza uyguladığınız Roll-on veya sprey deodorant kol altı gözeneklerinizi kapamadan 48 saat süren koku giderme özelliğine sahiptir. 

-Tahriş olan kol altınızın tedavi olmasında da yardımcı olmaktadır. 

-Parfüm Kapsülleme Teknolojisi ile kol altınıza uyguladıktan saatler sonra bile, parfüm kokusu duyulmaktadır.

-48 saat boyunca kol altınız kuru kalmaktadır. Bu sayede giysilerinizde beyaz leke bırakmaz.

-Roll-on deodorant sprey deodorantımıza göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 

-Hem erkek hem kadınlar için kullanımı uygundur.

-Aktif yaşam tarzınıza uygundur. Sizleri güvende hissettirecek ferahlık hissine sahiptir.

-Dermatoloji ve alerji testlerinden geçirilmiştir.

-Boya içermez.


Temiz ve ferah hissetmek için tavsiyemiz; Sitemizde bulunan Amway G&H Roll-on deodarant veya sprey deodaranttır.

Yorumlar (1)

BELİNAY HN.

Erkek arkadaşımla kendime bu koltuk altı rollonunun ambalajı beyaz olanını aldım. G&H serisi yani. Harikaymış 4 ay oldu ve gercekten koku bırakmıyor ve erkek arkadaşımda da kıyafetlerinde iz bırakma sorunu vardı o da artık kalması, kesinlikle kullanın tavsiye ederim. Ama HYMM erkek kol altı rollonunu kullanmadım henüz ama emindim o da güzeldir. Şimdilik en iyi favorim bahsettiğim ürün.


Bu yazıya puan vermek istermisiniz ?

6 Oy Kullanıldı: Yazı Puanı 5

Yorum Gönder